Používám nástroje 21. století

2D/3D Vizualizace

Nejde jen o to využít těchto půdorysů při inzerci, ale také je zahrnuji do materiálů, které si z prohlídky odnáší zájemce o Vaší nemovitost. Skvěle to funguje jako zpětná reklama a upřednostňuje, spolu s dalšími podklady, právě vaší nemovitost před ostatními v dané lokalitě. V případě potřeby vytvořím vizualizaci, jak může nemovitost vypadat po rekonstrukci. Například jako ZDE u RD Markvarec.

Strategie prodeje

Strategie je klíčovou součástí nabídky na trhu. Pokud zvolíte neodpovídající, nebo špatnou strategii, mohou nastat komplikace v podobě dlouhého prodeje a prodeje pod cenou. Při vhodné strategii je výsledek opačný. Jednotlivé používané strategie řadím mezi know-how a prezentuji je pouze na osobní schůzce. Podívejte se na video kde mluvím o cenotvorbě a strategii prodeje ZDE.


Prohlídkový manuál

Prohlídkový manuál je nekompromisně nejlepší prodejní nástroj při prohlídce nemovitosti. Obsahuje např. fotogalerii, list vlstnictví, 2D/3D vizualizaci atd. Jednoznačně upřednostňuje Vaší nemovitost během prohlídky i po prohlídce. Ve spojení s vhodnou strategií dostává celý proces prohlídky i prodeje na vyšší úroveň, kterou dnes klienti vyžadují. Podívejte se na video "Jak na prohlídky"


WWW Stránky

WWW stránky nemovitosti slouží k ještě lepší prezentaci Vaší nemovitosti. V podstatě zde můžeme prezentovat vše, co se na klasických realitních serverech nedá. Například další videoprezentace lokality kde se nemovitost nachází, článek o historii nemovitosti, technické parametry, projektové výkresy... Díky tomu je prezentace mnohem kvalitnější a internetové vyhledávače snadněji najdou právě Vaší nemovitost. Příklad ZDE RD Tuháň

Videoprezentace

Videoprezentace není jen módním doplňkem. Jeho síla je skryta především v upřednostnění vaší nemovitosti před ostatními ve vyhledávačích a realitních serverech. Klient si tak téměř jistě rozklikne Vaší nemovitost. Tím je vyšší návštěvnost, více prohlídek a více vážných zájemců.

Ukázky videoprezentací

Chcete se potkat?

REZERVUJTE SI SCHŮZKU